Szukasz auta używanego bez ryzyka? Sprawdź modele po leasingu!

Posted by

 
Jeśli dotychczas samochody poleasingowe kojarzyły ci się głównie z tymi mocno wyeksploatowanymi, warto zmienić swoje przeświadczenie. Do wyboru mamy pełną gamę pojazdów w świetnym stanie!
 
Leasing jest obecnie najpopularniejszą formą finansowania dla firm – wówczas przedsiębiorca wprawdzie nie dostaje pojazdu na własność, ale wypożycza go w ramach płatności rat leasingowych. Po zakończeniu umowy, która zwykle trwa od roku do trzech lat, auto może być odkupione przez przedsiębiorcę albo może on zrezygnować z oferty. Auta, które nie zostały wykupione, to auta poleasingowe.
 
Samochody poleasingowe są ponownie wprowadzane do sprzedaży – zajmują się tym firmy leasingowe, a także salony dealerskie marek oraz salony zajmujące się sprzedażą tych właśnie aut.
 
Jeśli chodzi o samochody poleasingowe Łódź jest jednym z tych miast, gdzie możemy znaleźć je w szerokim wyborze. Z ofertami handlarzy można zapoznać się nawet przez internet – bez potrzeby wychodzenia z domu.
 
Dlaczego jednak warto wybrać auta poleasingowe? Przede wszystkim to samochody nowsze, a niektóre z nich nadal są na gwarancji producentów. Mamy dostęp do ich historii serwisowej oraz często do wyników przeglądu – to pozwala nam na podjęcie odpowiedzialnej decyzji przy zakupie auta z drugiej ręki. Nie musimy obawiać się, że sprzedający specjalnie zakamuflował jakieś wady, aby nas oszukać. Auta poleasingowe są też często dobrze wyposażone.
 
Oprócz tego mamy pełną gamę korzyści związanych z samym zakupem. Większość sprzedających oferuje klientom możliwość skorzystania z form finansowania takich jak kredyt samochodowy, leasing, można oddać w rozliczeniu swoje obecnie używane auto, jeśli spełnia ono wymogi sprzedającego. Na miejscu możemy często wykupić też przystępne cenowo ubezpieczenia.
 
Zatem wtedy, gdy szukasz samochodu używanego z nowszych roczników, takiego, którego zakup nie będzie ryzykowny, warto sprawdzić auta poleasingowe – to doskonały wybór dla najbardziej wymagających kupujących, którzy chcą mieć pewność dobrego zakupu!