Chcesz kupić parkiet Hajnówka? Zamów go z usługą montażu!

Posted by

 
Decyzja dotycząca montażu podłogi drewnianej powinna być zawsze dobrze przemyślana. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że podłoga drewniana jest nieco bardziej wymagająca w użytkowaniu od innych typów podłóg. Wymaga ona również profesjonalnego montażu, który powinien być wykonany przez fachową firmę parkieciarską.
 
Wśród popularnych rodzajów podłóg drewnianych dostępnych w Polsce znajduje się parkiet Hajnówka, który wytwarzany jest z naturalnego drewna dębowego i jesionowego. Można zakupić go w wielu interesujących wariantach do wyboru, między innymi w jasnych i ciemnych kolorach, dlatego można dopasować go do rozmaitych aranżacji. Firma Parkiet Hajnówka oferuje deski podłogowe warstwowe i lite wykańczane jako olejowane i lakierowane.
 
Parkiety te, podobnie jak inne drewniane materiały na podłogi, wymagają profesjonalnego montażu. Firma zastrzega, że tylko wtedy, gdy parkiet Hajnówka zostanie zamontowany przez wykwalifikowaną ekipę parkieciarską, będzie w stanie rozpatrywać ewentualne zgłoszenia reklamacyjne. Konieczne jest zakończenie usługi wykonaniem protokołu z prac monterskich – to on będzie następnie dokumentem, na podstawie którego będzie można korzystać z gwarancji.
 
Samodzielny montaż parkietów drewnianych jest możliwy – osoby, które lubią majsterkować, często chcą wykonać montaż we własnym zakresie. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest również fakt, że samemu możemy zadbać o najmniejsze detale i nie każdy z nas ufa w pełni ekipom montażowym.
 
Jak jednak wskazaliśmy wcześniej, najlepiej, aby parkiet został zamontowany przez fachowców, aby móc korzystać z ochrony gwarancyjnej oferowanej przez producenta. Na szczęście, wiele sklepów prowadzących sprzedaż materiałów podłogowych z drewna, w tym parkietów Hajnówka, świadczy również profesjonalne usługi montażowe – często w bardzo atrakcyjnych cenach. Wobec tego najlepiej powierzyć te sprawy fachowcom, którzy będą wiedzieli, w jaki sposób zadbać o ułożenie podłogi oraz jej wykończenie, aby mogła ona służyć przez długie lata.